Clan MacGregor

Yazan: theviski
2100 görüntüleme
Viski: Clan MacGregor
Alkol Oranı: %40
Damıtım Evi:
Şişeleyici: Clan MacGregor
Köken: İskoçya
Tip: Harman Viski
Yaş: NAS

Clan MacGregor viskisi, İskoçya’nın en eski klanlarından biri olan MacGregors’u onurlandırıyor. Ünlü tarihçesi 14. yüzyıla kadar uzanır ve şişesinde Klan Şefi Sir Malcolm MacGregor’un sembolü olan Aslan Başı arması sergilenmektedir.Mac Gragor içinde 15 malt viski ve tahıl viski bulunduğu söylenmektedir ve yaş belirtilmeden% 40 alkol oranıyla şişelenmektedir.

Tadım Notları

Burun

Uhu, baharat, karamel ve muz kokuları.

Skor: 62

Damak

Çiğ alkol, karabiber, karamel ve muz tatları. Damağı hırpalayan bir yapı.

Skor: 63

Bitiş

Kısa bir bitiş. Baharat, vanilya ve muz aromaları.

Skor: 58

Genel

Clan MacGregor zengin profilleri olmayan damakta biraz hırpalayıcı ve kısa bir bitişe sahip ekspresyon. Ülkemizde de satışı bulunan ekspresyonu denemek için alınabilir.

Skor: 61

Burun

Sentetik alkol baskın bir burun karşılıyor. Tahılsı kokular, az biraz kırmızı elma.

Skor: 72

Damak

Tatlı ama yakıcı bir damak. Elma, armut önderliğinde meyve notalarını oldukça baskın hissedebiliyoruz. Ceviz, hafif baharat.

Skor: 74

Bitiş

Orta, baharatlı, kuru bir bitiş.

Skor: 73

Genel

Fiyat performans olarak gayet başarılı buldum. Harman viskilere göre damakta oldukça meyvemsi.Burunda zayif ancak damak ve bitişte başarılı.

Skor: 73

Gizliliğinize değer veriyoruz. Biz ve ortaklarımız, içeriğimizi kişiselleştirmek ve trafiğimizi analiz etmek için sitemizde çerezler konumlandırmaktayız. Bu siteyi kullanarak, bu teknolojinin kullanımına rıza göstermiş oluyorsunuz. Kabul et