Black Ram

Yazan: theviski
16451 görüntüleme
Viski: Black Ram
Alkol Oranı: %40
Damıtım Evi:
Şişeleyici: Black Ram
Köken: Bulgaristan
Tip: Harman
Yaş: YBV

Black Ram Bulgaristan’nın en büyük alkollü içecek üreticilerinden olan Vinprom Peshtera tarafından üretilen bir harman viskidir. Vinprom Peshtera, Black Ram markası altında Black Ram Finest Selection ve Black Ram Blended with Honey’nin de dahil olduğu 3 adet ekspresyon ile harman viski üretimi yapmaktadır. Marka üretimini sadece maltlanmış arpadan elde edilen alkolleri, İskoçya ve Japonya’daki distilasyon süreçlerini takip ederek gerçekleştirmektedir.

Black Ram en az 3 yıl süreyle bulgar meşe fıçılarında, Rodope dağlarında olgunlaşmasının ardından %40 alkol oranıyla şişelenmektedir.

Tadım Notları

Burun

Aseton, limon, meşe, vanilya, muz ve çiçeksi kokular.

Skor: 53

Damak

Muz, vanilya, meşe, karamel ve çiçeksi tatlar.

Skor: 55

Bitiş

Kısa süreli bir bitiş. Meşe, vanilya ve muz aromaları.

Skor: 45

Genel

Black Ram son derece silik profillere sahip, genç olduğunu hissettiren, ve sahip olduğu silik profilleri zor ancak rahatsız etmeden aktaran bir ekspresyon. Meşe fıçıda bekletilmiş bir votka desem doğru bir tespit yapmış olurum.

Skor: 51

Gizliliğinize değer veriyoruz. Biz ve ortaklarımız, içeriğimizi kişiselleştirmek ve trafiğimizi analiz etmek için sitemizde çerezler konumlandırmaktayız. Bu siteyi kullanarak, bu teknolojinin kullanımına rıza göstermiş oluyorsunuz. Kabul et