Yazan: theviski

Meleklerin Payı - The Viskici Ankara Lansman Etkinliği

Meleklerin  Payı – Bir Viski Macerası kitabının yazarı ve Türkiye’de Viski denilince akla ilk gelen isimlerden olan Dr. Burkay ADALIĞ ile beraber 1 Şubat 2020’de Ankara’da bir gün içinde birbirinden güzel iki organizsayon gerçekleştirdik.

Sabah saatlerinde Ankara Point Hotel’de gerçekleşen Emrah CENGİZ ile Viskici Sohbetler  programının ilk bölümünün çekimlerinin gerçekleştirmemizin ardından Ankara’lı viskiseverler ile beraber söyleşi ve imza gününde keyifli anlar yaşadık.  Akşam saatlerinde ise birbirinden değerli viskiseverlerin katılımı, Lara ÇAYAN ve Orkestrasının güzel müzikleri eşliğinde House of Brothers’ın sevgili Burkay ADALIĞ’ın kitabı adına çıkardığı Angel’s Share kokteyli ve Chivas Regal XV’ile  gecenin ilerleyen saatlerine kadar keyifli anlar yaşadık.

Başta katılımıyla bizi mutlu eden sevgili Burkay ADALIĞ, destekleriyle House of Brothers, güzel sesi ve yorumuyla Lara ÇAYAN & Orkestrası’na ve değerli katılımcılarımıza bu keyifli gün için çok teşekkür ederiz.

Gizliliğinize değer veriyoruz. Biz ve ortaklarımız, içeriğimizi kişiselleştirmek ve trafiğimizi analiz etmek için sitemizde çerezler konumlandırmaktayız. Bu siteyi kullanarak, bu teknolojinin kullanımına rıza göstermiş oluyorsunuz. Kabul et