Geçekleşen Etkinlikler

Yazan: theviski

Johnnie Walker Black Label Origin Series Tadımı (Online Tadım)

Johnnie Walker denilince akla gelen ilk ekspresyonardan olan Black Label’a markanın farklı bir yaklaşımla, ilk etapta Duty Free’lerde satışa sunulmak üzere Speyside, Highlands, Islay malt harmanları ve Lowlands harman viskisi olarak piyasaya sürdüğü ve sadece isimlerini aldıkları bölgelerdeki damıtımevlerinden alınarak harmanlanan Black Label Origin Series seçkisini, The Viskici Ailesi olarak tatma fırsatı bulduk.

The Macallan Tadımı

Ülkemize Teoman HÜNAL aracılığı ile ilk gelen tek malt viski markası olan The Macallan’nın marka elçisi olan Hazer ÇELİKLİ ile beraber yoğun katılım talebine istinaden iki gece üstüste çok keyifli tadım etkinlikleri gerçekleştirdik.

Meleklerin Payı - The Viskici Ankara Lansman Etkinliği

The Viskici ailesi olarak 1 Şubat’ta unutulmaz bir gece yaşadık. Ankaralı viskiseverleri bir araya getirmek, viski kültürünü paylaşmak, bu başlattığımız oluşum, bu kültürün duayen ismi Dr. Burkay Adalığ’ın “Meleklerin Payı – Bir Viski Macerası” kitabının lansman davetine ev sahipliği yapmanın gururunu yaşadı.

Ballantines Tadımı

Pernod-Ricard’dan Ballantine’s Marka Yöneticisi Kaan Ökten ile, Eğitim Uzmanı Tolga Balıkçı’nın’da katıldığı  gecede, markanın  Ballantine’s Finest, Ballantine’s 12 YO, Ballantine’s 12 YO Pure Malt, Ballantine’s 17 YO, Ballantine’s 21 YO ve Ballantine’s 30 YO ekspresyonları viskiciler tarafından Oytun GÖKÇE’nin keyifli sunumu eşliğinde tadıldı.

Glenfiddich Tadımı

Türkiye’de ve dünyada tek malt viski denilince akla ilk gelen markalardan olan Glenfiddich marka elçisi Gürkan GÜMÜŞ ile beraber çok keyifli bir tadım etkinliği gerçekleştirdik. Bu güzel gecede Glenfiddich 12, 15, 18, 21 ekspresyonlarının yanı sıra exprimental serisinden XX ve IPA ekspresyonlarınıda deneme fırsatı bulduk

Glengoyne Tadımı

The Viskici, kuruluşundan sonra ilk tadım gecesi organizasyonunu, Türkiye’de daha önce hiç oluşturulmamış bir line-up ile gerçekleştirmek istedi. Bunun içinde ilk akla gelen isim Glengoyne damıtımevi oldu. Tadımda viskiciler Oytun GÖKÇE’nin keyifli sunumu eşliğinde  Glengoyne Cuartillo, Glengoyne Balbaina, 12 YO, 18 YO, 21 YO ve 25 YO ekspresyonlarını keşfetme fırsatı buldular.

Gizliliğinize değer veriyoruz. Biz ve ortaklarımız, içeriğimizi kişiselleştirmek ve trafiğimizi analiz etmek için sitemizde çerezler konumlandırmaktayız. Bu siteyi kullanarak, bu teknolojinin kullanımına rıza göstermiş oluyorsunuz. Kabul et